35 jaar Let’s Swing
Hoera! 28 maart viert Dansschool Let’s Swing de hele zaterdag lang haar lustrum bij EM2. Let’s Swing mag dit jaar namelijk al 35 kaarsjes op de taart zetten.. En dat is zeker een feestje waard!
1-2-3-4-5-6 let’s swing!
In de middag zijn er samen met de andere swing dance verenigingen van Groningen meerdere gratis workshops georganiseerd. Deze laten allerlei stijlen de revue passeren zodat je je eigen Boogie weer wat bij kan schaven, maar ook kunt proeven van wat swingdansen nog meer te bieden heeft. En voor de mensen zonder danservaring is er ook een leuke taster class Boogie Woogie. Je kunt je inschrijven voor de workshops via de Let’s Swing website. Zo kan iedereen in de avond met de voetjes van de vloer. Want ’s avonds is er feest! Meerdere internationale bands en DJ verzorgen een brede selectie aan swing muziek.
Verder staan er nog een aantal verassingen klaar, dus wees er bij en ontdek wat Let’s Swing allemaal voor ons in petto heeft!
LINE-UP
Cody Lee & His Rhythm Keys
Richard Nola & The Savoys
Sarah Mai
DJ Heidi
MC Eddy Branch
TICKETS & TIJDEN
LET OP: De workshops van 14:00 – 17:00 zijn gratis. De avond show is alleen toegankelijk met ticket.
Voorverkoop: € 25,- (excl. servicekosten)
Deur: € 30,-
Workshops: 14:00
Start bands: 17:00
Hapje eten? Onze keuken is open van 17:00 – 20:00
Volg jij ons al?